MULTIMEDIA

DZIENNIK ELEKTORNICZNY

Reklama

Sprawdź jakość powietrza w Nowym Targu

Reklama

BIP

Reklama

Lokalny Animator Sportu

Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Grono pedagogiczne
wtorek, 11 września 2012 10:50

Matematyka:

mgr  Joanna Sięka

mgr Anna Matyja

mgr Ewa Kowal

 

Język Polski

mgr Lidia Micherdzińska

mgr Anna Mozdyniewicz

mgr Marta Westrych

mgr Barbara Śmietana

mgr Jolanta Kutswan

 

Język Angielski

mgr Iwona Bizub

mgr Ewa Garbacz

mgr Marta Fudalewicz

mgr Mariola Klocek

 

Język Niemiecki

mgr Agnieszka Batkiewicz

mgr Iwona Bizub

 

Przyroda

mgr Katarzyna Pyciak

 

Biologia

mgr Agnieszka Wręźlewicz

 

Chemia

mgr Marta Westrych

mgr Agnieszka Wręźlewicz

 

Geografia

mgr Anna Półtorak

 

Historia

mgr Marcin Domin

 

WOS

mgr Katarzyna Pyciak


Religia

mgr Bogumiła Krupa

mgr Piotr Liszka

mgr ks. Janusz Skorupa

 

Technika

mgr inż. Dariusz Drążek

 

Informatyka

mgr inż. Dariusz Drążek

mgr Renata Kwak

 

Fizyka

mgr Zuzanna Radosz

 

Muzyka

mgr Ewa Rapacz

 

Plastyka

mgr Ewa Rapacz

 

Wychowanie Fizyczne

mgr Rafał Adamczyk

mgr Piotr Kłaput

mgr Bartłomiej Kolasa

mgr Ryszard Kaczmarczyk

mgr Wojciech Polak

mgr Joanna Skibińska-Gąsior

 

WDŻ

mgr Anna Mozdyniewicz


Biblioteka

mgr Irena Hornik

 

Świetlica

mgr Elżbieta Adamczyk

mgr Izabela Morawa

mgr Katarzyna Pyciak

mgr Anna Półtorak

mgr Anna Radwańska

 

Pedagog szkolny

mgr Urszula Zborowska

 

Oddział przedszkolny – Klasy „0”

mgr Elżbieta Lubertowicz

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Agata Mazur

mgr Mariola Gąsior

mgr Anna Wolska

mgr Dorota Turek

mgr Bogusława Nowinowska

mgr Danuta Pyzowska – Foryt

mgr Elżbieta Mozdyniewicz

mgr Jolanta Alzak

 

Kształcenie specjalne

mgr Agnieszka Cieślak

mgr Anna Kram - Ligas

mgr Dominika Małecka-Buźniak

mgr Katarzyna Palarz

mgr Anna Sójka

mgr Renata Smoroń

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Beata Wacławiak

 

Doradca zawodowy

mgr Agnieszka Batkiewicz

 

Terapeuta pedagogiczny

mgr Anna Radwańska

 

Psycholog szkolny

mgr Marta Warzycka

mgr Joanna Klepacz

 

Logopeda

mgr Aleksandra Sobolewska - Kędzior

 

Lista pracowników administracji i obsługi szkoły:

Sekretarz: Elżbieta Książkiewicz

Woźna: Barbara Malec

Szatniarka: Antonina Waksmundzka

Dozorca: Witold Zamęta

Konserwator: Zdzisław Bryniarski

Sprzątaczki: Krystyna Knurowska, Bożen Brenkus, Jadwiga Rejczak, Jolanta Zamęta

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------