MULTIMEDIA

DZIENNIK ELEKTORNICZNY

Reklama

Sprawdź jakość powietrza w Nowym Targu

Reklama

BIP

Reklama

Lokalny Animator Sportu

Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Nasze sukcesy
środa, 15 lutego 2017 00:00

Nasze sukcesy edukacyjno - sportowe

w różnych konkursach i zawodach na etapie międzyszkolnym, rejonowym, powiatowym i wojewódzkim

 

KONKURSY I AKCJE

rok szkolny 2017/2018

L.p

Nazwa konkursu / akcji

Termin przeprowadzenia

Wyniki uczniów

Nauczyciel przygotowujący

Szkolny Konkurs Ekologiczny

27.09.2017 r.

Julia Skórka kl. 6 A – I miejsce

Emilia Szewczyk kl. 6 A – II miejsce

Julia Rapacz kl. 6 C – III miejsce

Maja Adamska kl. 6 B – III miejsce

Dariusz Wiatr

Dariusz Wiatr

Dariusz Wiatr

Paulina Świder

2.

V Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

10.10.2017 r.

Etap szkolny:

Michał Długopolski kl. 6 a – I miejsce

Jakub Łabuz kl. 7 c – II miejsce

Martyna Żuławińska kl. 7 c – III miejsce

Anna Mizera kl. 7 b – IV miejsce

Lidia Micherdzińska

Marta Westrych

Marta Westrych

Elżbieta Węgrzynek

3.

Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS

8.11.2017 r.

Anna Mizera kl. 7 b - I miejsce

Jakub Łabuz kl. 7 c – II miejsce

Martyna Żuławińska kl. 7 c – III miejsce

Ewelina Kurzeja kl. 7 c – III miejsce

Agnieszka Wrężlewicz

4.

Konkurs plastyczny „Święty zwycięża”

Listopad 2017 r.

Zuzanna Pierzchała kl. 4 e – I miejsce

Klaudia Zborowska kl. 4 e – wyróżnienie

Julia Kiedziuch kl. 4 e – wyróżnienie

Amelia Leska kl. 7 c – III miejsce

Bogumiła Krupa

Konkurs plastyczny o św. Bracie Albercie

29.09 2017

Emilia  Myślak- 1 miejsce

Ewa Rapacz

6.

Szkolny Konkurs Plastyczny „POLSKA – MOJA OJCZYZNA”

 

Sandra Chowaniec kl. 0 – I miejsce

Julia Kwak, Julia Domin kl. I b – I miejsce

Magdalena Klocek, Wiktoria Kołodziej kl. I b – II miejsce

Julia Buinenko, Wiktoria Tętnowska kl. II a – I miejsce

Oliwia Chowaniec, Jagoda Rams kl. II b – Imiejsce

Maria Polak, Zuzanna Sarna, Patryk Wiertel  kl. II a

Damian Ludera, Kornel Augustyński kl. II a – wyróżnienia

Martyna Jarosz kl. III a – I miejsce

Emilia Kwak kl. III d – I miejsce

Aleksandra Kaczor kl. III a – II miejsce

Maciej Kędzior, Julia Żółtek, Marek Arnold kl. III d – II miejsce

Łukasz Bazuń kl. III a – III miejsce

Zofia Szymusiak kl. III c – III miejsce

Róża Ciężak, Natalia Bizub kl. III c – wyróżnienie

Andrzej Molekkl.III d - wyróżnienie

 

Konkurs plast. „ Na skrzydłach przyjaźni”

06-07 2017

Oliwia Kunc-Jasińska - wyróżnienie

Ewa Rapacz

8.

Małopolski Konkurs Matematyczny

X

Etap szkolny:

I miejsce

Jakub Łabuz kl. 7 c – zakwalifikowany do etapu rejonowego

II miejsce

Michna Tatiana 7c

Mroczka Zuzanna 7c

Mizera Anna 7c

Gniadek Adam 7c

Renata Liszka

Anna Matyja

9.

Krakowska Matematyka

X

Etap szkolny - zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

Filip Kubiak kl. 4 a

Maciej Staszel 4e

 

Ewa Kowal

Anna Matyja

10.

Małopolski Konkurs Humanistyczny

XI

Etap szkolny:

Maja Samulewska kl. 6 a - zakwalifikowana do etapu rejonowego

Lidia Micherdzińska

Konkurs plastyczny „Czyste powietrze nad  Nowym Targiem”

06.12.2017

Roksana Ściurka - 6b

Ewa Rapacz

Szkolny konkurs plastyczny     „Anioł na choinkę”

XII

Oliwia –Kunc Jasińska7b  – I miejsce

Tatiana Michna-7a   II miejsce

Karolina Aksamit 6c– III miejsce

Ewa Rapacz

Szkolny konkurs plastyczny  „Kartka świąteczna”

XII

Anna Korczyk 6a – I miejsce

Anna Mizera 7b– II miejsce

Alicja Mroczka 4b–II miejsce

Martyna Gąsiorek 7a –III miejsce

Wyróżnienia: Adam Gniadek, Zuzanna Mroczka, Oliwia Niemczyk, Agata Mardak, Tatiana Michna

Ewa Rapacz

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Kartka świąteczna”

XII

Anna Mizera 7b - I miejsce

Żółtek Ernest - 0 a – I miejsce

Żółtek Karolina 5a – II miejsce

Adam Gniadek 7c – II miejsce

Oliwia Niemczyk 4b – III miejsce

Za wykonanie

Szymusiak Zofia 3c –I miejsce

Korczyk Marta 2a –II miejsce

Zuzanna Mroczka 7c II miejsce

Anna Koper – 6c III miejsce

Wyróżnienia : Hanna Ciaś 2a, Polak Maria 2a

Ewa Rapacz

 

 

 

 

 

Agata Mazur

Maria Pawluszkiewicz

15.

Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

XII

I Szymon Knapik kl.IV c

II Karolina Żółtek kl.V, Ernest Zółtek kl.0

III Adam Lizoń kl.IVa, Marta Palichleb kl.0

Renata Kwak, Urszula Szumal

KONKURS BIBLIJNY „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE” – etap szkolny

XII

Dawid Mirga kl. 7 d – I miejsce

Izabela Garbacz kl. 7 d – II miejsce

Dawid Sroka kl. 6 d – III miejsce

Kevin Luzar kl. 4 c – IV miejsce

Bogumiła Krupa

Bogumiła Krupa

Bogumiła Krupa

Piotr Liszka

Mistrz Tabliczki Mnożenia Klas 4

X

Kategoria klasowa – klasa 4a

 

Kategoria indywidualna

Kevin Luzar kl. 4 d – I miejsce i tytuł Mistrza TM 2017 r.

Filip Kubiak kl. 4 a – II miejsce

Hubert Kowalski kl. 4 e – III miejsce

Paulina Drobny

Ewa Kowal

Anna Matyja

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922

 

Etap szkolny - zakwalifikowani do etapu rejonowego:

Michał Długopolski kl. 6 a

Anna Mizera kl. 7 b

Martyna Żuławińska kl. 7c

Piotr Ostapczuk

 

Władysława Misiniec

Marcin Domin