Harmonogram wpuszczania ósmoklasistów na egzamin
poniedziałek, 15 czerwca 2020 10:50

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram wpuszczania uczniów klas 8 do szkoły na egzamin ósmoklasisty w dniach 16-18 czerwca 2020 r.. Prosimy o zapoznanie się.

wejście główne do szkoły od Al. Kopernika

wejście boczne do szkoły przy dużym boisku szkolnym        (od ul. Powstańców Śl.)

o godz. 8:10

do sali nr 9:

Chorzępa M., Długopolski M., Gasik F., Jahn N., Knap N., Koper A., Korczyk A., Kraus L., Krawczyk J., Mizera K., Orzechowska M.

do sali nr 12:

Głut K., Jurzec J., Kasperek D., Krauzowicz D., Kurpiel E., Kuźniar Z., Lewandowski T., Maciaszek S., Marko A., Morawa A., Myślak E.

o godz. 8:20

do sali nr 10:

Adamska M., Burdyl E., Czyszczoń P., Knutelska O., Kotelnicki J., Łukaszczyk N., Pędzimąż K., Puch J., Sikorska B., Smarduch R., Szafraniec M.

do sali nr 18:

Pietrzak E., Pytelewski P., Rabiasz P., Sroka D., Szkaradek K., Udziela S., Wiczyński T, Wolski A

o godz. 8:30

do sali nr 11:

Aksamit K., Budziak O., Budzyk P., Burtan E., Dolińska O., Garbacz A., Gubała J., Handzel J., Kaczmarczyk D., Kram J., Kuźniar J.

do sali nr 17:

Łukaszczyk A., Magiera K., Marek N.,  Mrówka J., Pulit Z., Pyryt M., Rapacz J., Strama P, Wójcik D, Zubek E.

o godz. 8:40

do sali nr 16:

Pióro Z., Sałapat K., Samulewska M., Skóra J., Szewczyk E., Ściurka R., Wiktor J.

do sali nr 7: Kubicz M.

do sali nr 8: Vondraček D.

do sali nr 13:

Kowalczyk D., Faltyn M., Fryda D., Hornik W., Szumal O., Urbański M., Truty M., Kowalski S.