Wakacji czas
czwartek, 25 czerwca 2020 21:23

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Dobiegł końca kolejny rok szkolny, rok niezwykły i bardzo trudny dla całej społeczności szkolnej.

Cieszę się, że w dzisiaj każdemu uczniowi naszej szkoły mogę pogratulować uzyskania promocji do kolejnej klasy.

Ósmoklasistom gratuluję ukończenia szkoły podstawowej i życzę, abyście dostali się do wymarzonych szkół ponadpodstawowych.

Pamiętajcie o nas!
Dołóżcie wszelkich starań, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Wszystkim Rodzicom bardzo dziękuję za wyrozumiałość, cierpliwość i wszelką pomoc okazaną w ciągu całego roku szkolnego, a w szczególności za ogrom pracy włożonej w kształceniu na odległość.

Wszystkim życzę słonecznych wakacji i odpoczynku w zdrowiu i atmosferze spokoju - wolnej od chorób i lęku przed pandemią.

Proszę o zachowanie bezpieczeństwa w każdym miejscu, w jakim się znajdziecie.

Ufam, że nowy rok szkolny rozpoczniemy tradycyjnie w salach lekcyjnych z naszymi uczniami.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor szkoły - Danuta Pyzowska-Foryt